Palarnia kawy w Warszawie. Które palarnie kawy odwiedzają warszawscy smakosze kawy?

Miłośników dobrze zaparzonej, świeżo palonej kawy przybywa, co widać doskonale po ilości palarni, których wiele przybyło w ostatnich latach. Rynek mocno się rozkręca, dzięki czemu każdy zainteresowany może odkryć coś nowego. Jeżeli jesteś smakoszem kawy i mieszkasz w warszawie czy okolicy, warto zajrzeć do właśnie tych palarni.

Java Coffee – Palarnia kawy i sklep

Palarnia kawy Java Coffee (także sklep z kawą) to propozycja dla wszystkich smakoszy dobrej kawy, zarówno amatorów, jak i profesjonalnych baristów. Specjalizują się w dobieraniu ziaren z segmentu Speciality, a wypalają ją bezpośrednio na miejscu, oferując w ten sposób świeżą i wysokiej jakości kawę. W sklepie online można zakupić konkretne mieszanki, a także zestawy akcesoriów do parzenia kawy i herbaty. Owszem, oprócz czarnego trunku, dostępne są także świeże herbaty wysokich gatunków. Java Coffee oferuje również prowadzenie szkoleń z zakresu wiedzy o kawie i sposobów jej parzenia. Siedzibę palarni znajdzie się na ul. Palisadowej 20/22 w Warszawie.

Coffeenatoin – Palarnia kawy

Z miłości do kawy, można stworzyć równie wspaniałe miejsce, gdzie każdy amator tego napoju może znaleźć coś dla siebie. Nie inaczej jest w palarni Coffenation, gdzie można zaopatrzyć się w ponad 40 gatunków kaw oraz zakupić specjalne ekspresy. To miejsce stworzone z pasją, a swoją ofertę dedykują tak samo osobom prywatnym, jak i firmom. Na stronie można także zapoznać się blogiem, z którego każdy zainteresowany poszerzy swoją wiedzę na temat kawy. Palarnię kawy znajdzie się na ul. Modlińskiej 21.

Urządzenie do palenia kawy

Coffee Taste

Ta warszawska palarnia kawy oferuje produkty wysokiej jakości, ściągane z różnych zakątków świata, których ziarna są wypalane bezpośrednio na miejscu. Do wyboru jest kilkanaście smaków, które mogą podbić podniebienia niejednego smakosza. Dla biur i firm oferowana jest także dzierżawa ekspresów. Można także zapoznać się z informacjami na temat kawy z artykułów. Siedzibę firmy znajdzie się na ul. Echa Leśne 16 w Warszawie.

Praska Palarnia Kawy

Wyjątkowy i niezwykle ciekawym miejscem jest Praska Palarnia Kawy, stworzona przez grupę miłośników tego napoju. Własnoręcznie wybierają, selekcjonują, wypalają, kontrolują i rzecz jasna pakują, by klienci mogli cieszyć się świeżą kawą. Dostępne są różne wariacje smakowe ziaren z najróżniejszych krańców świata. Sklep znajduje się na ul. Łąkowej 57 w Łomiankach tuż przy granicy z Warszawą.

StoryCoffee

Jeżeli chce się zapoznać ze smakiem świeżo palonej kawy, niewątpliwie StoryCoffee także jest doskonałym miejscem do tego. Dostępna jest zarówno kawiarnia, jak i palarnia, gdzie na bieżąco się są wypalane świeże ziarna. Później podlegają one dokładnej selekcji i przygotowaniom, by móc z nich wydobyć jak najlepszy aromat. Następnie ich smak jest kontrolowany, a na końcu wszystko jest pakowane. W sklepie można zaopatrzyć się z kawy, herbaty, akcesoria, ekspresy i młynki do kawy. Adres palarni to Al. Jerozolimskie 236.

One thought on “Palarnia kawy w Warszawie. Które palarnie kawy odwiedzają warszawscy smakosze kawy?

  1. Ja nie piję dużo kawy i nie uważam się za smakosza, ale widzę różnicę w smaku między kawami speciality z dobrej palarni, a zwykłą ze sklepu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *