Jakie są najlepsze restauracje w Katowicach z kuchnią orientalną?

W sercu miasta, zatopionego w różnorodności kulinarnych smaków, znajduje się bogactwo restauracji oferujących wyjątkowe doświadczenia z kuchnią orientalną. Wędrując przez egzotyczne smaki Azji, odkryjemy najwyższej jakości restauracje, gdzie pasja do gotowania spotyka się z autentycznymi recepturami. Wybierzmy się w kulinarną podróż, prezentując najlepsze restauracje w Katowicach, które przeniosą nas w odległe zakątki Azji i pozwolą odkryć smaki odległych krain, bez opuszczania miasta.

Sakana Sushi & Sticks Katowice

Sakana Sushi w Katowicach to restauracją, która specjalizuje się w sushi i kuchni japońskiej, serwując różnorodne rolki, nigiri, sashimi oraz inne potrawy. Warto też zorientować się, co oprócz sushi podają w takich miejscach, bo do wyboru mamy także różnorodne desery i sałatki. To szeroki wybór dań, które najczęściej wyróżniają się przede wszystkim estetyką podania oraz bardzo szczególnym podejściem do zachowania harmonii smaków. W ofercie znajdzie się także możliwość zamówienia cateringu na różne okazje. Restaurację znajdzie się na ul. Gawronów 6/4 w Katowicach.

Hurry Curry w Katowicach

Jest to restauracją, która specjalizuje się w serwowaniu różnorodnych dań kuchni indyjskiej, w tym tradycyjnych potraw z curry, na przykład różnych rodzajów curry z mięsa, warzyw czy ryb. Oferuje także dania tandoori, biryani, dal, oraz tradycyjne pieczywo indyjskie, takie jak naan lub chapati. Restauracje kuchni indyjskiej często wyróżniają się unikalnymi przyprawami, aromatami i bogactwem smaków. Hurry curry to nie tylko restauracja indyjska, ale też tajska, do tego prowadzi także sklep oraz udostępnia możliwość dostawy jedzenia. W Katowicach znajdują się w dwóch lokalizacjach, czyli na ul. św. Stanisława 1 oraz na ul. Panewnickiej 25A.

Złoty Osioł, czyli wege bar Katowice

Jest to restauracja, w której menu znajdą się bardzo różnorodne dania kuchni orientalnej, od hinduskiego curry po koreańskie kimchi. Jest to miejsce o bardzo szerokim spektrum działalności, ponieważ oprócz dań azjatyckich znajdują się tam także inne potrawy kuchni światowej, co za tym idzie, każdy miłośnik dobrego jedzenia znajdzie coś dla siebie. Wegebar Złoty Osioł zlokalizowany jest w samym centrum Katowic na ul. Mariackiej 2.

Masala House Katowice

Masala House to restauracja specjalizująca się w kuchni indyjskiej. Oferuje szeroki wybór autentycznych dań z Indii, które zachwycają bogactwem smaków, aromatów i kolorów. W menu można znaleźć różnorodne curry, tandoori, biryani, dal oraz tradycyjne chleby, takie jak naan czy chapati. Restauracja stawia na jakość składników oraz przypraw, co pozwala na zaoferowanie wyjątkowych doznań kulinarnych i podróży po indyjskich smakach. Atmosfera w Masala House jest przyjemna i klimatyczna, co sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno na romantyczną kolację, jak i spotkanie z rodziną czy przyjaciółmi. Adres restauracji to Katowice ul Mickiewicza 32.

Mekong, restauracja w Katowicach

Mekong to restauracja w Katowicach, która specjalizuje się w kuchni azjatyckiej, ze szczególnym naciskiem na dania wietnamskie i tajskie. Jej menu oferuje różnorodne autentyczne potrawy, takie jak pho, goi cuon, czy smakowite pad thai. W Mekong można oczekiwać wysokiej jakości składników i autentycznych smaków, które oddają charakterystyczny styl kulinarny tych regionów. Atmosfera w restauracji jest przyjemna i klimatyczna, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce do delektowania się wyjątkowymi daniami i doznawania kulinarnej podróży do Azji. Restauracja znajduje się na ul Słowackiego 21 w Katowicach.

Jak widać, restauracji w Katowicach z kuchnią orientalną nie brakuje, jeżeli więc ktoś z Was jest zainteresowany azjatyckimi smakami, z powodzeniem znajdzie coś dla siebie. Każde z tych miejsc ma do zaoferowania coś ciekawego, ale kulinarna mapa stolicy Śląska ma znacznie więcej do zaoferowania i warto samemu ją odkryć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *