Jaka jest najlepsza kawiarnia w Bydgoszczy? Gdzie wybrać się na kawę, spacerując po Bydgoszczy?

Zastanawiasz się, gdzie w Bydgoszczy są najlepsze kawiarnie? A może szukasz klimatycznego miejsca, gdzie będziesz mógł usiąść i się zrelaksować? Jakie są najlepsze miejsca, by usiąść i cieszyć się w spokoju filiżanką dobrej kawy? W tych miejscach nadzwyczajny klimat łączy się ze smakiem serwowanych napojów i to właśnie cenimy sobie najbardziej.

Kawiarnia Kogel Mogel w Bydgoszczy

Czy może być coś lepszego niż pyszna kawa w niewielkim, przytulnym lokalu, w którym zawsze panuje rodzinna atmosfera? Kogel Mogel to miejsce, w którym przyjemnie spędza się czas — na rozmowach z przyjaciółmi, podczas rodzinnego spaceru, czy nawet samotnie, pracując poza domem. Aby tutaj dotrzeć, musimy udać się na ulicę A. G. Siedleckiego. Gdy wchodzimy do środka, od samego wejścia wita nas przemiła obsługa. W karcie możemy znaleźć klasyczne jak i sezonowe kawy, pyszne lemoniady i soki, ciasta, ale i coś na większy apetyt. Miejsce to jest połączeniem kawiarni i bistro, co sprawia, że przyjście tutaj jest dobrym pomysłem o każdej porze i w każdym celu.

Kocia Ferajna Bydgoszcz

Kocie kawiarnie znajdują się już w wielu miastach, więc nie mogło takiej zabraknąć także w Bydgoszczy. Dla wielbicieli mruczków powstała kawiarnia, w której możemy nie tylko wypić pyszną kawę i cieszyć się słodkościami, ale także pobawić się z miauczącym czworonogiem. Należy jednak wspomnieć, że do kociej sali mogą wchodzić tylko osoby, które ukończyły 12 rok życia. Z uwagi na to, że kociaki, które się tam znajdują, są zwierzakami po przejściach, ważne jest, aby maksymalnie zmniejszać ryzyko sytuacji, które mogłyby być dla nich stresujące. Tak czy inaczej, jest to świetne miejsce na odpoczynek po długim spacerze. Polecamy zajść na ul. 11 listopada, by wypić w spokoju kawę i pogłaskać kilka kotów.

Kawiarnia Moodie Foodie

Co robić kiedy znajdziecie się na ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy? Wstąpić do Moodie Foodie na przepyszny poranek lub popołudnie. Miejsce to jest świetną wizytówką centrum miasta. Wnętrze jest urządzone nowocześnie z elementami w stylu vintage. Na ścianach wiszą kolorowe obrazy, które na pewno przypadną do gustu wielbicielom sztuki współczesnej. Połączenia te sprawiają, że na całość bardzo dobrze się patrzy. Moodie Foodie słynie z produkcji rzemieślniczych deserów, ale jeśli marzycie o wypiciu pysznej kawy, proszę bardzo. Dostaniecie tutaj kilka różnych pozycji wykonanych z wysokiej jakości ziaren kawy, które zadowolą nawet wybrednych smakoszy.

Strefa Cafe&Yoga

Czas na miejsce najbardziej nietypowe z całego zestawienia. Kawiarnia, miejsce do coworkingu, warsztaty i eventy, yoga pod okiem instruktora… i to wszystko w jednym miejscu? Tak, to jest możliwe. To miejsce ma nadzwyczajny klimat i ciekawe menu. Co możemy tutaj wypić i zjeść? W karcie znajdziemy ponad dziesięć różnych kaw. Do kawy możemy zjeść ciasto lub zestaw śniadaniowy, jeśli wybierzemy się tutaj o poranku. Będąc na miejscu, możemy również zrobić zakupy w sklepiku, który w swoim asortymencie ma między innymi zestawy dla początkujących, a także doświadczonych baristów oraz akcesoria, które mogą przydać się w praktyce yogi. W Cafe&Yoga panuje przyjemna, ciepła atmosfera. Warto przyjść na ul. Długą i przekonać się, jak wygląda to wszystko w rzeczywistości.

2 thoughts on “Jaka jest najlepsza kawiarnia w Bydgoszczy? Gdzie wybrać się na kawę, spacerując po Bydgoszczy?

  1. Bydgoszcz zawsze wydawała mi się uboga pod względem takich miejsc, a tu proszę — ogromna niespodzianka… Będzie trzeba sprawdzić przy najbliższej okazji, bo to bardzo urokliwe miasto.

  2. Hmmm, Kogel Mogel faktycznie brzmi jak najlepsza kawiarnia w Bydgoszczy! Ciekawy jestem tylko, czy przygotują tam też Kogel Mogel 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *